dystrybutor zina
adidas
zina

Copyright © 2020  Nice Sport 2

Created by Smart Pixel

KONTAKT

 

NICE SPORT 2

ul. Łukowska 60,

04-133 Warszawa

tel. (+48) 606-248-040

tel. (+48) 690-360-253

e-mail: biuro@nicesport2.pl

Zina Mazowieckie, Zina Podlasie, Zina Podkarpacie

Firma Nice Sport 2 specjalizuje się  w sprzedaży hurtowej odzieży, sprzętu i butów piłkarskich. Nasze długoletnie doświadczenie w branży sportowej sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Zaopatrujemy przede wszystkim kluby piłkarskie, zarówno te z niższych klas rozgrywkowych jak i te z I, II czy III ligi. Naszymi klientami są ośrodki sportu, prywatne firmy i instytucje państwowe a także podwórkowe drużyny.

 

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi producentami sprzętu sportowego o ugruntowanej pozycji na rynku, którzy oferują najwyższą jakość towaru. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Zina na woj. Mazowieckie oraz Podkarpackie a także licencjonowanym dystrybutorem niemieckiej marki Adidas. Wykonujemy także nadruki na odzież.

 

Dla naszych stałych klientów oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy, zniżki na zakupy oraz inne bonusy.  Zachęcamy do współpracy!

 

Zaopatrujemy w sprzęt piłkarski między innymi: Znicz Pruszków, Wisła Płock, Pogoń Siedlce.

O FIRMIE

MARKA ZINA od wielu lat jest czołowym polskim producentem odzieży sportowej. W swoim asortymencie posiada odzież piłkarską i odzież meczową. Ogromną popularnością cieszą się komplety piłkarskie, spodenki piłkarskie jak i piłkarskie koszulki ZINA. Komplet piłkarski Benites oraz Lascala coraz częściej widoczny jest na polskich boiskach. Kluby sportowe szczególnie upodobały sobie skarpety piłkarskie, getry do piłki nożnej oraz spodenki sportowe. Skarpetogetry Libra i Puerto osiągają szczyty sławy. Wszystkie produkty marki ZINA wykonane są z najwyższej jakości materiałów co gwarantuje komfort użytkowania oraz niezawodność. Zastosowane w produkcji technologie ułatwiają sportowcom czynny udział w życiu sportowym.

 

ADIDAS  jest marką numer 1 na rynku butów, odzieży i sprzętu sportowego w zarówno w Polsce jak i na całym świecie. Esencją marki jest pasja dla sportu i sportowej rywalizacji. Wartości, na jakich oparta jest marka adidas, to: pasja, innowacyjność, autentyczność, zaangażowanie, inspiracja i otwartość. Od początków istnienia firma adidas inspiruje swoich konsumentów oraz dostarcza sportowcom najlepsze na świecie i najbardziej innowacyjne technologicznie produkty. Marka nieustannie wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Jest zaangażowana we wspieranie ich w dążeniu do wyznaczania nowych celów, przełamywania barier i uzyskiwania coraz lepszych wyników. 

+ 48 690-360-253, 606-248-040              biuro@nicesport2.pl

Witaj na stronie licencjonowanego dystrybutora marki Zina!