DRESY ZINA MĘSKIE
adidas
zina

Copyright © 2021  Nice Sport 2

Created by Smart Pixel

KONTAKT

 

NICE SPORT 2

ul. Łukowska 60,

04-133 Warszawa

tel. (+48) 606-248-040

tel. (+48) 690-360-253

e-mail: biuro@nicesport2.pl

Zina Mazowieckie, Zina Podlasie, Zina Podkarpacie
koszulka piłkarska z własnym nadrukiem

Nazwa Klubu

Imię i Nazwisko

Twój e-mail:

Herb klubu

Logo sponsora

Szczególy zamówienia

Zgoda

Zgadzam się na przetwarzanie mojego adresu e-mail, numeru telefonu, nazwy firmy, imienia i nazwiska w celu udzielenia odpowiedni na moje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Nice Sport 2 ul. Łukowska 60, 04-133 Warszawa. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

FORMULARZ ZAMÓWIENIA

 ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE

Zamówienie realizowane jest przez licencjonowanego dystrybutora marki Zina firmę Nice  Sport 2. Stroje sublimowane możesz zamówić wypełniając poniższy formularz lub przez telefon dzwoniąc na numer 690-360-253, 606-248-040.

ZOBACZ WSZYSTKIE WZORY

 AŻ             GOTOWYCH WZORÓW!

Wybierz jeden z poniższych gotowych wzorów koszulki piłkarskiej sublimacyjnej Tigra.  Pamiętaj, że każdy wzór możesz dodatkowo dostosować kolorystycznie pod barwy klubowe.  Trykoty prezentujemy w kolejności od najnowszej kolekcji do najstarszej.

NASZE REALIZACJE

 SETKI UBRANYCH DRUŻYN

 Na filmie zobaczysz tylko niektóre z naszych realizacji. Ubraliśmy w  sublimowane koszulki już setki drużyn piłkarskich i nie tylko z całej  Polski. Zainteresowanie jest ogromne! 

PROCES REALIZACJI ZAMÓWIENIA

6 KROKÓW DO RADOŚCI

 Aby zamówić sublimacyjna koszulkę Tigra wystarczy wykonać 6 prostych kroków. Zamówienie możesz złożyć poprzez poniższy formularz zamówienia lub telefonicznie u przedstawiciela.

01

Wybierz jeden z 57 gotowych wzorów dedykowanych sublimowanej koszulce meczowej Tigra. Pamiętaj, że każdy wzór trykotu możesz dodatkowo spersonalizować kolorystycznie, po prostu dopasuj ją pod barwy drużyny, którą reprezentujesz.

WYBÓR WZORU

02

Z palety 120 kolorów wybierz te pasujące do barw Twojego klubu.

paletę kolorów należy traktować poglądowo. Rzeczywiste kolory na koszulce mogą nieznacznie różnić się od tego co widzisz na monitorze swojego komputera lub smartfona.

KOLORYSTYKA STROJU

koszulka piłkarska sublimacyjna
03

Przed zamówieniem przygotowujemy wizualizację koszulki piłkarskiej lub całego kompletu do akceptacji przez Klienta.

 

WIZUALIZACJA

Personalizowane koszulki sportowe
Personalizowane koszulki sportowe
koszulka piłkarska sublimacyjna
04

HERB KLUBU I LOGO SPONSORA

Prześlij do nas niezbędne materiały graficzne takiej jak herb klubu oraz logotypy sponsorów. Pamiętaj aby pliki graficzne były możliwie jak najlepszej jakości.

Personalizowane koszulki sportowe
05

Po zaakceptowaniu wizualizacji ostatnim krokiem jest dobór rozmiarów dopasowanych do poszczególnych zawodników. w. W tym celu możesz samemu wybrać odpowiednią rozmiarówkę bazując na naszej tabeli rozmiarów, którą znajdziesz poniżej.

 

Pamiętaj także o wskazaniu numerów oraz podanie nazwisk piłkarzy jakie mają zostać zamieszczone na koszulki. Oczywiście często zdarza się, że w miejsce nazwisk wpisuje się nazwę klubu.

 

Zamówienia przyjmowane są od minimum 10 sztuk. Istnieje możliwość poźniejszego domówienia pojedynczych sztuk koszulki. Twój projekt strojów pozostaje na zawsze w naszej bazie danych.

 

ZAMÓWIENIE I WYBÓR ROZMIARÓW

06

Każde zamówienie jest starannie przygotowane do wysłania. Odzież jest wyprasowana i złożona, a paczka odpowiednio zabezpieczona.

 

Czas oczekiwania na zamówione koszulki to mniej więcej od 2 do 3 tygodni (w okresie lipiec-październik 3-4 tygodnie)

PRODUKCJA I TERMIN REALIZACJI

Gotowe
do wysyłki!

99

WYRÓŻNIJ SIĘ NA BOISKU!

SEZON 2021/2022

  Poznaj nową kolekcję koszulek sublimacyjnych Tigra.

Dodaliśmy aż 15 nowych, świetnie wyglądających wzorów meczówek.  Łącznie masz do wyboru aż 57 gotowych trykotów! Wybierz ten wzór, który podoba ci się najbardziej i dopasuj do niego kolory drużyny którą reprezentujesz. Pamiętaj, wybierając koszulkę Tigra otrzymujesz +100 do wyglądu

koszulka sublimacja

zobacz nowa kolekcje

koszulka piłkarska z własnym nadrukiem

WYRÓŻNIJ SIĘ NA BOISKU!

AŻ                GOTOWYCH WZORÓW KOSZULEK DO WYBORU

Dajemy ci do wyboru aż 57 gotowych wzorów koszulki Tigra, każdą możesz dodatkowo spersonalizować kolorystycznie pod barwy i charakter klubu. Jeśli jesteś wymagający i kreatywny  to udostępniamy także możliwość stworzenia niepowtarzalnego, unikalnego wzoru według własnej wizji. Oprócz wyglądu koszulka piłkarska Zina Tigra ma szereg innych zalet jak lekkość materiału, wytrzymałość oraz super komfort w noszeniu, który zresztą docenisz podczas meczu. Kliknij na na + i dowiedz się więcej na temat sublimowanej koszulki Tigra.

99

KANAŁY WENTYLACYJNE

 

 Specjalne kanały wentylacyjne wszyte w koszulkę to 90 minut wygodnej, komfortowej gry, która może przełożyć się na lepszy wynik końcowy meczu.

 WYSOKA JAKOŚĆ MATERIAŁU

 

Wysokiej klasy koszulka meczowa TIGRA została wykonana z miękkiego w dotyku materiału, który skutecznie odprowadza na zewnątrz pot, ciepło i wilgoć.

TECHNOLOGIA SUBLITECH

 

Koszulka wykonana specjalną metodą sublimacji, dzięki czemu nadruk oddycha wraz z materiałem i nie jest na nim wyczuwalny. Nadruk jest niespieralny i nielimitowany oraz jest w cenie koszulki.

WYGODNA W NOSZENIU

 

Ergonomiczna konstrukcja koszulki  zapewnia maksymalny komfort ruchów nawet w najbardziej wymagających boiskowych sytuacjach.

OGROMNY WYBÓR WZORÓW

 

Aż 55 gotowych wzorów koszulki do wyboru. Każdy trykot można dowolnie dostosować kolorystycznie pod barwy i charakter klubu.

koszulka z sublimacją
koszulka sublimowana zina tigra

ZINA TIGRA

KOSZULKA SUBLIMACYJNA

Koszulka piłkarska Tigra polskiej marki Zina to specjalna propozycja dla drużyn, które cenią sobie wysoką jakość oraz chcą wyróżnić się wyglądem na boisku. Koszulka ta wykonana jest  w specjalnej technologii Sublitech, która daje możliwość pełnej personalizacji począwszy od kolorystyki trykotu, nadruków po wzór graficzny koszulki. Możesz skorzystać z 55 gotowych wzorów graficznych lub wymyślić swój własny, unikalny wzór koszulki piłkarskiej!

więcej

koszulka meczowa  zina sublimowana
koszulka sublimacja

 

 

 

 

+ 48 690-360-253, 606-248-040              biuro@nicesport2.pl

Witaj na stronie licencjonowanego dystrybutora marki Zina!